محل تبلیغات شما
Related image
hi hoes!
دوباره یه مطلب دیگه راجب خودم!که خب.بسی پوینتلس!
حقیقتا دارم سعی میکنم تو تابستون مطالب فان بزارم چون .تابستونه اصا اسم تابستونم بشنوی ادم رویا پردازیم نباشی کلی چیزای خوشالی و زرد و قرمز میاد تو ذهنت!
و خب کم مطلب میزارم چون همونجور که میبینین ذهن افسرده من در طنزپردازی بسی قاصره
خیلی وقتا شده که چیزی که مردم راجب تو فک میکنن اشتباه باشه(که اکثر مواقع همینطوره)
یا خیلی وقتا شده ی چیزایی راجب خودتون بشنوین که پشم که هیچی.پوسته ریزیم بعضا بکنین
اینجور شد که من ی استوری گذاشتم تا ببینم ملت راجبم چی فک میکنن(بخش کوچکش.ک شامل فالوورام میشن)
و حالا.لتس گو بیبی!
1.خیال پرداز: کاملا موافقم.درحقیقت من اصا تو این دنیا زندگی نمیکنم.بخاطر همینه اکثر مواقع ساکتم چون دارم تو اون دنیا با یکی دیگه حرف میزنم.یا شایدم دارم میکنم:// :))هاهاها
2.روشنفکر"منطقی""خ خوب و منطقی انتخابای بقیرو درک میکنی": ازین خوشم اومد:))راسش اره.انتخابای بقیرو درک میکنم تا زمانیکه انتخابشون باعث هیت دادن ب ی گروه دیگه از جامعه نباشه (wow!im actually rlly nice dude)
3.مهربون "خیلی خیلی مهربون" "نایس": .در جواب اینا فقط ده ثانیه ب ی نقطه نامعلوم خیره شدم بعدم  سوراخم به علت قهقهه زیاد جر خورد.سوراخ بینیم چون اونموقع داشتم نوشابه میخوردم پرید توش جریده شد قشنگاره دگ!پاک کن اون افکار کثیفو
راسش واقا نمیدونم چرا همچین فکری میکنن ملت ولی من واقااااااااا مهربون نیستم!و حتی بدجنسم بعضاالبت جدیدا سعی میکنم نایس باشم ولی وقتی رو دور بدجنسی بیفتم به بچی رجیناجرج میشم کامل:/!تخریب شخصیت میکنم درحد فیفا(ewww کی دگ ازین اصطلاح استفاده میکنه خدایی.می بچ)
4.باحالی.سلیقه موسیقیت خوبه:راحب دومی مرسی^ـ^عاشق اینم از موزیک تیستم تعریف کننیجورایی مث اینه ک دارن از کل وجودم تعریف میکنن چون واقا پلی لیست ی ادمه که نشون میده اون ادم چه کاراکتری داره. اولیم.واقا نمیدونسم چی بگم تا اینکه رفتم از داداشم پرسیدم ک ی عمره باهام زندگی میکنه و اونم گف:خیلی وقتا باحالی.خیلی وقتاهم فک میکنی باحالی و اصا نیسی!"زبونم نیاز ب ژیلت داره بس که بش گفتم خیلی وقتا ن!بعضی وقتا!ودف.
5."نوشته هاتو خیلی دوس دارم""ای کاش ی کتاب مینوشتی واقا نویسنده خوبی هسی": بازم ممنون که ب شکلی که ب کلمات میدم خوشتون میاد.خودم از نوشته هام خوشم میاد.از بعضیاشونم ن ولی اکثرا اره.
6."مرموز""ساکت""همش تو خودتی""گوشه گیر و منزوی":خب اینا تقریبا نظرات همون ادمایی هستن ک باشون حال نمیکنم بحرفم یا زیاد نمیشناسمشون و هنو یخم باز نشده که باهاشون حرف بزنمالبت بعضی وقتا واقا ساکت میشم حتی با نزدیکترین افرادم ولی خب.خ کم پیش میاد تو همچین مودی باشم با ادمایی ک واقا باشون حال میکنم ک خب تعدادشونم کمه پس این نظرات درسته شایدم واقا خ ساکت و منزویم
7."بطرز وحشتناکی گستاخی":این یکیو بطرز وحشتناکی موافقم! جاست ایت
8."خیلی رکی و همیشه باادم روراستی""خیلی فیکی":حقیقتا.جواب اینم نمیدونم هس!ببینین من واقا خ کاراکتر درونم زندگی میکنن که همشونم من واقعین و خیلیاشون خصوصیاتشون با همدیگه 0درجه تفاوت داره!بخاطر همینه اینقد باشک سوالاتو جواب میدم چون واقا دوتاش درسته.یکی از من ها واقا رکه و همیشه حقیقتو میگه اون یکیم خ فیکه و واقا یکارای عجیبی میکنه.اون من فیک جدیدا خ خودشو نشون میده قدیما اصا نشون نمیداد خودش.ن چند قطبیم نیسم اینو دگ روانشناس احمقمم نگفته هاهاها!فک کنم بخاطر ماه تولدم باش که geminiام.و سمبل ماهمم که دوقلوعه درنتیجه منطقیه خ کاراکتر داشته باشم(هیچکس یادش نبود به ک چقد خرافاتیم ک ب اینا اعتقاد دارم ولیim a hoe for astrology )اگ هم باور نمیکنین ک ادم فیکی باشم چون اصا بهم نمیخوره این انگا.میتونین کامنت بزارین تا بگم بتون کارامو اونوقت قانع میشین
9."درنگاه اول خ شاخ و مغرور میزنی" "خیلی سرد و مغروری""خودتو خیلی میگیری":حقیقتا من واقا مغرور نیسم البت درونگرا هسم که باعث میشه زیاد احساساتمو نشون ندم بخاطر همین فک میکنن سرد و مغرورم ولی خب.من فقط میترسم خیلی وقتا اگ زیاد باطرف گرم بگیرم طرف فک کنه خیلی شیفته و مجنونش شدم و بعدم فک کنه وظیفمه این رفتار خوبم باش.بخاطر همین تاوقتی ک مطمعن نشدم طرف جنبه داره باهاش گرم نمیگیرم.یجورایی روش پیشگیری بهتر از درمان رو پیش گرفتم.نمیخام باز دلم و غرورمو و حالا هرچی سر ی ادم هیچی بشکنه
10."خیلی خسته ای همیشه""گشادی":اینم بشدت موافقم.من کلا انرژیم خ زود تموم میشه نمد چرا.مطمعنم تو زندگی قبلی ی بودم که از ناحیه ماتحت زیاد ب سرزمین گامیرفته اخه اینحجم از گشادیم در روح و روانم غیرمنطقیه(جسمی تنگما!یسسس دست نخورده کاملا)
11."خشنی":بستگی داره خشن رو چی ببینی.من فقط ادمی نیسم که ببینم ب چیزی یا کسی بی احترامی میشه و ساکت بشینماولش سعی میکنم منطقی و بازبون خوش حالی طرف کنم.بعدش ک دیدم طرف تو کلش بجای مغز کلم پیچ ک هیچی.تاپاله هس دیگ اون روی منو میبینه://و خب البت کسی ک اینو گفته بود یکی از همونایی بود ک کورکورانه هرچی میگن قبول میکرد.یادمه ی گپ بودیم.بعد ادمینش ی پسره ای بود ک خیلی ادعاش میشد همش و همروهم مسخره میکرد و بقیه هم کلا دورشو میگرفتن.بقیه غیر من قطعا!من فقط زودتر ازون بقیه نادون شناختمش و هی بیشتر و بیشتر exposeمیشد توسط من ک اخرش دگ تحمل نکرد و منو ریموو کرد.اخرشم حرف من درست درومد اونم بعد از یسال خودش اعتراف کرد پیج فیک دختر میزده قربون صدقه خودش میرفته.بعد تازه براش نازم میومد.فقط هدف همچین ادمایی رو نمیفهمماره تو اون گپ کسی ازم خوشش نمیومد همه ب چش ی عصبی نگام میکردن ولی خب.اخرش ک رسیدن ب حرفام دگ://پس منم ب چیزی ک میخاسم رسیدم.در غیر اینصورت.من اتفاقا برخلاف ظاهرم روحیه م در خیلی مواقع لطیفه.مثلا وقتی میگم از ادمای هنرمند خوشم میاد ک مثلا شعر میگن و اینا برام ترن انن یا فیلمای رومنس میبینم اکثرا فکشون میشکنه بس که بازش میکنن.بهم میاد ازین پسرای ورزشکارای عوضی خوشم بیاد ک عضلانین خودمم میدونمXDولی خب درواقعیت کاملا برعکسه
12."وفاداری""بامعرفتی":اره اگ ببینم کسی ارزششو داره چرا ک ن
13.احساساتتو مخفی میکنی"درحقیقت خودتو بی احساس نشون میدی و اینجور نیسی""خیلی پوکری":بعضی وقتا اره.بعضی وقتای دگ ن واقا احساس خاصی ندارم تو اون زمان.من کلا بشدت تو درونم زندگی میکنم عین ی لاکپشت درونگرا(لاکپشت درونگرا؟اسم جالبیه برا چنلم راسش نمد)ولی جدیدا دارم رو خودم کار میکنم ک بیشتر با بقیه روراست باشم درمورد احساساتم
14."فک میکنی کسی دوستت نداره و بت توجه نمیکنن درصورتی ک کاملا برعکسه":خب.ن متاسفانه برعکس نیس من واقا نامرئی ترین ادمیم ک میتونین تو زندگیتون ملاقات کنین"اگ متوجهم بشین اصا"
15."تو درحقیقت تاحالا ساک زدی و ازین کارا کردی ک انقد توشون واردی و میدونی چجور باید انجام بدی ک طرف حس بهتری داشته باشه!":.dude!!! تاحالا چیزی راجب قوه تخیل بالا شنیدی؟
16."زیاد برات مهم نیس بقیه راجبت چی فک میکنن""خیلی بیخیالی و اصا سخت نمیگیری":درواقع اشتباهه کاملا و خیلی جالبه که تقریبا همه همین فکرو میکنن!ینی دربعضی موارد شاید اینطور باشه ولی خب من واقاااا بشدت حساسم و خیلی باخودم سبک سنگین میکنم چی بگم ک ب کسی برنخوره اکثر مواقع و این توقع رو از بقیه هم دارم.ولی متاسفانه اطرافیانم کاملا برعکسن وخب بعضی وقتا منم واقا قلبم میشکنه دگ.
17."خودخواه و خودپسند""از خودشیفته ای""اعتماد بنفست خیلی زیاده":خب اولیشو درواقع اکسم بم گفتXDو خب جواب منم اینه ک.اگ خود خواه بودم شش ماه خودمو تو ی رابطه گیر نمینداختم باتویی ک باعث میشدی فک کنم بی ارزشم(savage lol)و خب من کلا ازون ادماییم ک اره خودمو تو اولویت قرار میدم ولی ن اونقد ک ببینم کسی داره اسیب میبینه.و واقا چ عیبی داره خودتو دوس داشته باشی؟اره من شیفته خیلی از بخشا و کارای خودمم و بعضی وقتاهم از خودم متنفر میشم ولی خب ک چی؟این اتفاقا خیلی خوبه ک با خودت حال کنی!اعتماد ب نفسمم برعکس خیلی پایینه بخاطر اینکه من خیلی سخت گیر و منتقدم تو کارا کلا و تا تو یچیزی پرفکت نباشم کامل هیچوقت هنرنمایی نمیکنم یا تو اون زمینه خودی نشون نمیدم.
--------------------------------------------------
خب.میریم برا شایعاتی ک تاحالا راجب خودم شنیدم "TEA BISHHH OOOHHH!!"
1."برای فلانی ساک زدم":واقا نمیدونم چرا.قیافه من استایلم به چیم میخوره خداااییییی!!!ولی یبار ی بنده خدایی راجبم همچین چیزیو گفته بود و همه هم باور کرده بودن://جالب بود با اون پسره هم ک میگفتن دوکلام بیشتر حرف نزده بودمم درکل تازه اونم مجازی.ازین شاخا بود پسره خوشم نمیومد.لاقل ی هنرمندی چیزی
2."مهسا دوجنسس""مهسا ترنسه درواقع":خب اینو زیاد شنیدم و البت تعجبم نمیکنم بخاطر استایلم ولی خب نیسم واقا!راسش اونقداهم شبی پسرا نیسم.استایلم چون یکم سینه هام تخته(یکم ک چ عرض کنمهعی!البت جدیدا بزرگتر شده هاهاها!)و خب همیشه خدا هم لباسای چن سایز گشادتر میپوشم شاید مردمو ب شک بندازه ولی چ خوبه اول از خود طرف بشنویم بعد بگیمراسش سر یسری خیلی ناراحت شدم اونم ی گروه پسر بودن ک دوسام بودن و اینارو راجبم گفته بودن که خب باهاشونم قطع رابطه کردم کلا(باز بگید دوستی با پسرا اصا toxicنیس!اره تا وقتی پیششون ی دختر کامل باشی.)
3."مهسا بینه":یسسسس!البت بایم ولی اکثرا میگن تو دروغ میگی تو درواقع بینی وانمود میکنی پسرارو هم دوس داری تا بتونی تو این بحث هیجان انگیز با دخترا هم صحبت باشیXD
4."مهسا خیلی از توجه خوشش میاد و خودشو جر میده تا شاخ باشه":خب اگ میخاسم شاخ باشم ک خیلی وقت پیش دراین وبو تخته میکردم!راسش این قضیه ازونجا شروع شد ک من هفتم ک بودم این موزیکالی خ ترند شده بود و منم خیلی خوشم اومد بااهنگ mad hatterملانی مارتینز ی ویدیو ساختم.ولی خب اونموقع هنو تو ایران زیاد جانیفتاده بود و بیشتر تو خارج ترند بود.خلاصه من فرداش ک رفتم مدرسه کلا موقع راه رفتن اسم ایدی خودمو ازدهن این بیجنبه ها میشنیدم://تازه چن ماه بعدشم یکی از دوسام از استوری یکی از بچه های مدرسمون اسکرین فرستاد ک ازون اهنگه اسکرین گرفته بود و گفته بود(جوکرو یادتونه؟)و خب اونموقع ایدی من jxker._.mahsa بود چون واقا ازون کاراکتر خ خوشم میومد و خودمم باهاش نوکیده بود و چیز عجیبیم نبود فیلمشم تازه ها اومده بود.جالب بود من حتی تاقبل اینک دوسم برام اسکرین استوریشو بفرسه اسم دختره رو هم نمیدونسم://و خب تو هالووین سال بعدشم جوکر شدم با دوسام جشن گرفتیم سرهمونم کلی زر زدن پشت سرم ک اره مثلا میخاد خارجی بازی دراره.من کلا از هالووین خوشم میاد و خب چ فرقی داره واقا؟جالبه خودشون سر ولنتاین با رلاشون استوریارو نوکیدن.و یسال بعدم با موزیکالیاشون همون چیزی ک منو سال پیشش بخاطرش دس مینداختن(جلو روم ک ن پشت سرم.تااین حد جرعت نداشتن)خلاصه من ب جوکر معروف بودم یمدتی.
5."مهسا چت کرده تاحالا":یسسسس.من واقعا کردم پنهانشم نمیکنم.سو وات؟
6."سیگار میکشه":راسش خیلیا اینو بهم میگن البت قبلا بیشتر بم میگفتن چون یکم ظاهرا ی چس مثقال زیادی لش میزنم(چی گفتم!)و قبلا بخاطر کمبود اهن زیر چشام گود بود یکم و خلاصه ب سیگاریا زیاد میخوردم.ولی الان دگ شکرخدا کمبود اهنم جبران شدم زیرچشام گود نیس دگ بهم نمیگن(باور کن حالا ی عده میگن ما ک میدونیم تازه ترک کردی)
7."عکس ی برا کسی فرستاده":قضیه ازونجا شرو شد ک یکی از دوستان سابقم برا شوخی ی بدن ک خیلی شبی من بودو شطرنجی کرد و فرستاد ی گروهی و وانمود کرد ک منه و خب خیلیاهم تو اون گپ باور کردن.و اخرشم خودش گف ک اون من نبودم و عکس اصلیو نشون داد.حقیقت اینه تاحالا شده از خودم عکس اونجوری بگیرم ولی برا کسی نفرستادم.در عوض تا دلت بخاد ازین و اون نود دارم.هاهاها
-------------------------------------------------------------------
پ.ن:شما راجب من چه فکری میکنین؟فک میکنین چجور ادمیم؟
پ.ن2:عجیب ترین چیزی که کسی راجبتون گفته چیه؟
پ.ن3:اگ خواسین بگین منم نظرمو راجبتون بگم :))
پ.ن4:گایز این چن وقتی خبر خیلی عالی بدسم رسید و اونم این بود ک من درحقیقت فیزیکو نیفتاده بودم!ظاهرا دبیر باکا ندیده بوده سوال اخرو پشت برگه نوشتم جوابشو بااینک حتی فلشم زده بودم و این ینی نمره ام درواقع 16/5 بوده ینی یسسسسسس!!!برام خوشال شین
پ.ن5:این چن وقت خیلی موجود بازیگوشی شدم و اصا درس نخوندم و هیچ کاری برا خودم نکردم و دوباره تو دریای بی کران یوتیوب غرق شدم.واقا متنفرم وقتی این اتفاق میفته.بخاطر همین دارم سعی میکنم نرم سراغ یوتیوب هرچن خ سختههههه.ی یوتیوبر جدیدم یافتم ب اسم cody ko و دوسش noel miller.اسیر شدیم بخدا.دوچرخمم پنچر شده ی هفته و خرده ایه بابامم امروز فردا میکنهواقا دارم عصبی میشم از دسش.تو کارش ارتقا گرفته و خب خیلی یهو کارش بیشتر شده این چن وقت میدونم باید درک کنم ک سرش شلوغه ولی منم دارم اوقات سختیو میگذرونم.دوچرخه چیزی بود ک باعث میشد از عصبی بودنم کم بشه و ارامش بگیرم.دارم دیوونه میشم.دیشبم حقیقتش دیدم حالم خوب نیس دوباره با تنها دو ادم رو کره زمین رفتم بیرون ک باعث میشن حالم بهتر شه و گس وات؟ایندفعه برخلاف همیشه پیش رف.انگار یچیزی تغییر کرده بود و این باعث شد ن تنهاحالم خوب نشه بلکه بدترم بشه ازین حقیقت ک انگار دگ نمیتونم بااونا اون حس خودم بودنو داشته باشم.البت شایدم باز دارم دراما کویین بازی درمیارم کلا دوساعت بیشتر باشون نبودم و تو مود خوبیم نبودم.امیدوارم این باشه درغیر این صورت دوباره قراره ی ضربه روحی ناجور بخورم

(story of my friends (during childhood

the day that i found out im the king

my parents actually love me "i guess"

ک ,خیلی ,تو ,خب ,ی ,واقا ,و خب ,ولی خب ,بود و ,تو اون ,یکی از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه آیه الله خامنه ای شهرستان زرند دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی وبلاگ شخصی دانیال خسروانی قیمت نصب و پیاده سازی نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm airbagreset عربی متوسطه اول (عارفی) ♥دنیای داستان ها♥ Tamara's life software 97 دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم